TR EN RU
 

 
      
global teknik
 
     

Kalite Politikası    

  global teknik
  
    Ürün & Hizmetler

 

HAVACILIK

 

SAVUNMA SANAYİ

 

OTOMASYON, AR-GE VE SİSTEM ÜRETİMİ

 

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ
 

“  Firma Üst Yönetimi; Global Teknik Elektronik Yazılım Mühendislik Havacılık San. Tic. A.Ş.’nin kaliteye olan bağlılığını tanımlayan ve şirketin hizmet amacına uygun, etkin bir Kalite Yönetim Sistemini ve sürekli iyileşmeyi hedef alan, süreç hedefleri ve gözden geçirme faaliyetleri için bir çerçeve oluşturan “Global Teknik Elektronik Yazılım Mühendislik Havacılık San. Tic. A.Ş. Kalite Politikası’nı” belirlemiş ve uygunluğunu periyodik olarak gözden geçirmektedir.

 Global Teknik, kalite politikasının tüm çalışanlarına ulaştırılmasını ve anlaşılmasını sağlamak amacıyla,  tüm çalışanlarını işe girişte “Oryantasyon Prosedürü” doğrultusunda mevcut Kalite Yönetim Sistemi hakkında bilgilendirmektedir. Ayrıca Kalite Politikası, çalışanlar tarafından tam anlamıyla anlaşılması amacıyla; şirket binasında belirlenen yerlere büyütülerek asılmıştır.

Bu kapsamda;

Temin ettiğimiz  ürün ve verdiğimiz hizmetlere binaen, önceden belirlenen ve/veya sonradanortaya çIkabilecek müşteri gereksinimlerini; Toplam Kalite Yönetimi anlaYIŞI içerisinde, tüm personelimizin katILIMI ve gerekli tüm kaynaklarIn sağlanmasIyla Ulusal/ Uluslar arasI standart ve yasal gereklilik/mevzuat koşullarIna uyumlu ve süreç bazlI yönetim ve sürekli gelişim İlkesini temel alan Kalite Yönetim Sistemimizle  zamanInda ve eksiksiz sağlamak KALİTE POLİTİKAMIZDIR.”

  
 
     

Sertifikalarımız    

 

  Çevre Uyum Belgesi

  Iqnet ISO 9001:2000

  TAEK Lisans Belgesi

  TSE - Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

  TSE - Satış Sonrasi Hizmet Yeterlilik Belgesi

  NATO Klerans Belgesi

  M.S.B. Tesis Güvenlik Belgesi

  M.S.B. Üretim Müsaade Belgesi

  RINA ISO 9001:2000
  

Ana Sayfa | Kurumsal Ar-Ge | Kalite Yönetimi | İletişim

Kurallar Ve Koşullar | Gizlilik Ve Güvenlik Politikası